UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Integrator systemów automatyki

Kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych.

 • Integrator systemów sterowania

  Integrator systemów sterowania

  Oferujemy profesjonalne systemy sterowania automatycznego dla zakładów produkcyjnych i przemysłu przetwórczego. Nasza oferta obejmuje: produkcję i wdrażanie gotowych systemów sterowania. Od dostarczenia mechanicznych komponentów, poprzez projekt instalacji, zaprogramowanie, modyfikacje, kończąc na instalacji i uruchomieniu. Read More
 • Doradztwo i wsparcie na każdym kroku

  Doradztwo i wsparcie na każdym kroku

  SAICON to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni inżynierowie, programiści i kierownicy projektów. Możesz powierzyć nam swój projekt i mieć pewność, że zostanie on profesjonalnie przeprowadzony. Naszym celem jest zaspokojenie Twoich oczekiwań poprzez dostarczenie najwyższej jakości kompleksowego rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Read More
 • Wizualizacje

  Wizualizacje

  Zarówno nowe jak i modyfikowane przez nas systemy charakteryzuje prostota i przejrzystość przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności. Możesz być pewny że wizualizacja która otrzymasz dostarczy wymaganych informacji w intuicyjny dla użytkownika sposób. Read More
 • Szafy sterownicze

  Szafy sterownicze

  Wykonujemy szafy sterownicze do wszystkich projektów realizowanych przez nas. Oferujemy również wykonanie szaf według dostarczonych przez klienta wytycznych Read More
 • Instalacja

  Instalacja

  Monterzy oraz elektrycy z doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku zrealizują montaż mechaniczny oraz elektryczny w Twoim projekcie. Instalacje przeprowadzą sprawnie z zachowaniem wszelkich wymagań dotyczących bezpieczeństwa i BHP. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Analiza i konsulting

Analiza i konsulting

Planujesz nową inwestycje, lub chcesz rozbudować istniejące linie produkcyjne?

Nasi specjaliści pomogą Ci przeprowadzić analizę problemu, przygotują koncepcje systemu sterowania z uwzględnieniem Twoich wymagań.

Po skrupulatnej analizie i określeniu warunków realizacji dostarczymy Ci szczegółowo opracowaną propozycję kompleksowego rozwiązania.

Dowiedz się jak Saicon zrealizuje Twój pomysł!

Projekt

Projekt- kompleksowa realizacja

Powierzając nam realizację projektu, otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie. Nie musisz szukać dostawców dla poszczególnych elementów: mechanika, dostawa komponentów, programowanie, montaż i uruchomienie.

Wykorzystując profesjonalne narzędzia, zapewniamy, że Twój projekt zostanie zrealizowany sprawnie oraz terminowo.

W trakcie współpracy z nami zawsze otrzymujesz aktualne informacje o statusie poszczególnych zadań.

Jak SAICON realizuje projekty

Projekt elektryczny

Projekt elektryczny

Doświadczeni, wyspecjalizowani projektanci przy użyciu profesjonalnego oprogramowania EPLAN oraz WSCAD przy zachowaniu najwyższych standardów, stworzą projekt zgodny z obowiązującymi przepisami.

Możesz mieć pewność, że efekty naszych prac zapewnią bezawaryjną pracę rozwiązań, które otrzymasz. Nasi inżynierowie z pełną świadomością i determinacją korzystają z innowacji technologicznych, które umożliwiają efektywną realizację projektu.

Projektowanie elktryczne wg. SAICON

Programowanie

Programowanie

Proponujemy Ci najwyższy standard tworzenia oprogramowania. Jesteśmy dumni z rozwiązań, jakie możemy zaoferować. Tworzony przez Saicon kod znacznie wykracza poza prostą logikę.

Dobrze zbudowany program zapewnia rozszerzone funkcje diagnostyczne, pewność działania i prostotę utrzymania i rozwoju. Posiadamy doświadczenie w programowaniu sterowników PLC wiodących producentów:

Programowanie PLC - SAICON

Wizualizacja

Wizualizacja procesu - Programowanie HMI

Zarówno nowe jak i modyfikowane przez nas systemy charakteryzuje prostota i przejrzystość przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności.

Możesz być pewny że wizualizacja która otrzymasz dostarczy wymaganych informacji w intuicyjny dla użytkownika sposób.

SAICON - Zrealizuje dla CIebie systemy wizualizacji i HMI

Szafy

Szafy sterownicze

Wykonujemy szafy sterownicze do wszystkich projektów realizowanych przez nas. Oferujemy również wykonanie szaf według dostarczonych przez klienta wytycznych.

Projektując szafy sterownicze, uwzględniamy wszystkie wymagania dotyczące wydzielania ciepła i jego rozpraszania, przewidujemy praktyczne podejścia dla kabli obiektowych, oraz pilnujemy rozdziału kabli i przewodów.

Dowiedz się jak Saicon projektuje i prefabrykuje szafy sterownicze

Instalacja

Montaż oraz instalacja

Monterzy oraz elektrycy z doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku zrealizują montaż mechaniczny oraz elektryczny w Twoim projekcie.

Instalacje elektryczne realizujemy zgodnie z obowiązującymi normami z zachowaniem wszelkich wymagań dotyczących bezpieczeństwa i BHP.

Jak SAICON zrealizuje dla Ciebie montaż..

Modernizacje

Modernizacje maszyn i lini produkcyjnych

Twój biznes wymaga zmian?. Mamy doświadczenie w przekształcaniu przestarzałych systemów sterowania w nowoczesne platformy z dużą możliwości rozbudowy.

Zrealizujemy dla Ciebie kompletną wymianę systemów sterowania. Zastąpimy sterowniki wycofane z rynku na najnowocześniejsze dostępne rozwiązania, da to Twoim urządzeniom drugie życie i powoli w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w posiadanych przez Ciebie maszynach.

Jak zmodernizować linię produkcyjną

BEzpieczeństwo maszyn

Bezpieczeństwo maszyn

Na podstawie audytu przeprowadzimy dostosowanie Twoich urządzeń do obowiązujących norm.

Będziesz mógł być pewny, że urządzania w Twoim przedsiębiorstwie są bezpieczne a pracownicy nie są narażeni na zagrożenia.

SAICON : Audyty bezpieczeństwa maszyn

Service

Montaż oraz instalacja

Jeśli zrealizowałeś projekt z Saicon, możesz być pewny, że w przypadku awarii otrzymasz szybką i fachową pomoc.

Jeśli nie jesteś naszym Klientem, ale potrzebujesz wsparcia w zakresie serwisu posiadanych maszyn i urządzeń, skontaktuj się z nami -pomożemy w nagłych przypadkach.

Serwis systemów automatyki. SAICON - ngdy nie jesteś Sam!

Saicon w liczbach

x
Projekty
x
Kraje

Niektóre z naszych realizacji

Dla wiodącego producenta infrastruktury kolejowej wykonaliśmy zautomatyzowany system transportu podkładów kolejowych....
Poznaj szczegóły zautomatyzowanego systemu mycia i suszenia, który wspólnie z Europa Systems wykonaliśmy dla centrum...
Dla światowego lidera w produkcji opon stworzyliśmy zautomatyzowany system transportu, realizujący transportopon od...

Skontaktuj się z nami:

Telefon+48 (58) 728 0881

e-mail info@saicon.pl

Map Starogardzka 17, 83-010 Straszyn, Polska