Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szukasz możliwości rozwoju w branży automatyki produkcyjnej? Dołącz do naszego zespołu!

Inżynier projektu - projektant systemów automatyki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe elektryczne (automatyka, elektrotechnika, elektronika)
  • znajomość rozwiązań z zakresu automatyki oraz systemów związanych z bezpieczeństwem
  • umiejętność projektowania schematów elektrycznych (EPLAN)
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne poruszanie się wśród dokumentacji technicznej
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wysoki poziom zdolności organizacyjnych, interpersonalnych oraz komunikacyjnych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zaangażowanie i  odpowiedzialność w pracy

Obowiązki:

  • prowadzenie / udział w pracach projektowych oraz wdrożeniowych systemów automatyki
  • uczestnictwo w procesach przygotowania specyfikacji technicznej
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej podczas realizacji projektów
  • ścisła współpraca z klientem końcowym, ustalanie szczegółów technicznych, nadzów i raportowanie postępów prac na projektem
  • kontrolę prowadzonych prac pod względem organizacyjnym, technicznym, jakościowym.

Oferujemy:

  • pracę przy projektach dla renomowanych i międzynarodowych koncernów
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii z dziedziny automatyki przemysłowej
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy oraz szkolenia w zakresie automatyki
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy

Skontaktuj się z nami:

Telefon+48 (58) 728 0881

e-mail info@saicon.pl

Map Starogardzka 17, 83-010 Straszyn, Polska