Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Szukasz możliwości rozwoju w branży automatyki produkcyjnej? Dołącz do naszego zespołu!

Elektromonter - monter szaf sterowniczych

Wymagania:

  • zaangażowanie i  odpowiedzialność w pracy
  • praktyczna   znajomość korzystania z dokumentacji technicznej

Obowiązki:

  • montaż elektryczny rozdzielnic nn
  • montaż elektryczny gotowych linii produkcyjnych u klienta końcowego

Oferujemy:

  • pracę przy projektach dla renomowanych i międzynarodowych koncernów
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy oraz szkolenia w zakresie automatyki
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • mentoring dla absowentów i studentów

Skontaktuj się z nami:

Telefon+48 (58) 728 0881

e-mail info@saicon.pl

Map Starogardzka 17, 83-010 Straszyn, Polska